امام جمعه موقت شهرستان ورامین با انتقاد از رهاسازی متکدیان و معتادان در سطح شهر، گفت: شهرداری برای گرمخانه دائمی شهرستان موارد لازم را انجام بدهد و تاکنون زیرساخت‌های مناسبی در این خصوص آماده نشده است.

به گزارش خبر معتبر حجت الاسلام سیدمحسن محمودی امام جمعه موقت شهرستان ورامین صبح چهارشنبه در دیدار با رئیس و معاونین اداره بهزیستی شهرستان ورامین به مناسبت هفته بهزیستی، اظهار کرد: این مقطع و این دوره یک امتحان بزرگ الهی بوده که شرایط ما در خصوص ویروس کرونا از خیلی کشورهای جهان بهتر است.

وی با بیان اینکه مسؤولان با تمام توان برای محرومان و مستضعفان باید کار و تلاش کنند، افزود : در کشور ما با همدلی و مواسات به همگان نشان دادیم که در کنار هم هستیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ادامه داد: در سال جهش تولید افرادی معلول در منطقه ورامین شروع به تولیدات کرده‌اند و به ندای رهبری لبیک گفتند و مشکلات تولیدکنندگان تحت پوشش بهزیستی از طرف مقامات شهرستان و استان باید برطرف شود.

حجت الاسلام محمودی خاطرنشان کرد: رها سازی متکدیان و معتادین در سطح شهرستان زیبنده ورامین نیست.

وی ابراز کرد: شهرداری باید برای گرمخانه دائمی شهرستان موارد لازم را انجام بدهد که زیرساخت‌های مناسبی در این خصوص آماده نشده است و با توجه به استقرار شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران در شهرستان ورامین، انتظار است که این شورا به صورت جدی این مطالبه به حق مردم را پیگیری کند.

اعظم هراتی رئیس اداره بهزیستی شهرستان ورامین در این دیدار ضمن تشکر از حضور امام جمعه موقت بیان کرد: دعا می‌کنیم بتوانیم از این شرایط حساس کشور عبور کنیم.

وی اضافه کرد : تمام مراحل ساخت و یا اجاره گرمخانه تهیه و آماده شده است و منتظر حضور شهرداری در میدان هستیم.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ورامین افزود: ساخت گرمخانه وظیفه ما نیست ولی دغدغه ما است‌.