ورامین- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به اینکه طی ایام کرونا انجام بسیاری از وظایف دچار وقفه شده گفت: سازمان تبلیغات اسلامی با تکیه بر ظرفیت مردمی برای خدمت در میدان حاضر است.

به گزارش خبر معتبر _  حجت الاسلام علی اصغرسهرابی ظهر سه شنبه در آئین تکریم و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین با بیان اینکه طی ایام دو ساله شیوع بیماری کرونا نتوانستیم آنچه را که در وظیفه ماست به شایستگی انجام دهیم اظهار داشت: در این مدت برخی وظایف دچار وقفه شد که باید جبران شوند.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه همچنان با کاهش این بیماری، بیشتر از گذشته به میدان خواهیم آمد گفت: در دوران پسا کرونا در کنار مردم و مسئولان قرار خواهیم گرفت و با جدیت کار را دنبال می‌کنیم.

بر اساس این گزارش مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین با حضور فرماندار، ائمه جمعه خیرآباد و جوادآباد، جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج و مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد.

گفتنی است که در این آئین از زحمات ۲ ساله حجت الاسلام سید کمیل موسوی تقدیر و حجت الاسلام محمد دین پرور به عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین معرفی شد.