سامانه نوبت‌دهی اینترنتی برای تمامی واحدهای اجرای احکام مدنی و خانواده دادگستری شهرستان ری برای خدمات‌دهی مطلوبتر به مردم راه‌اندازی شد.

به گزارش خبر گزاری خبر معتبر از شهر ری، مدیر روابط عمومی دادگستری شهرستان ری روز سه شنبه اظهار داشت: سامانه نوبت دهی اینترنتی در راستای بهینه‌سازی سرویس‌ها، فرآیندها و هدف‌گذاری دستیابی به رضایت مردم راه‌اندازی شده است.

 احمد پازوکی با بیان اینکه از پنجم مرداد ماه تمامی امور مربوط به نوبت دهی در دادگستری شهرستان ری به صورت اینترنتی می شود، افزود: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نشانی www.adliran.ir نسبت به اخذ نوبت و سپس مراجعه حضوری اقدام کنند.

وی تاکید کرد: تمامی ارباب رجویان دادگستری شهرستان ری باید در نظر داشته باشند که واحدهای اجرای احکام از تاریخ پنجم مرداد ماه فقط به درخواست هایی که از طریق سامانه اینترنتی عدل بارگذاری و نوبت دهی شده اند پاسخگو خواهند بود.

پازوکی یادآور شد: یکی دیگر از مزایای این سامانه امکان ثبت درخواست به صورت غیرحضوری است که در این شیوه فرد متقاضی می‌تواند با بارگذاری مستندات در سامانه و وارد کردن شماره همراه  خود، درخواست را ثبت و در ادامه از طریق پیامک و کد رهگیری، روند رسیدگی به وی اطلاع داده خواهد شد.

دادگستری شهرستان ری در ۲۲ بهمن سال ۱۳۶۵ به عنوان دادگستری شهرستان تاسیس شد که پیش از آن به عنوان مجتمع قضایی شهرری فعالیت داشت.

داد گستری شهرستان ری ۱۵ شعبه فعال شامل پنج شعبه حقوقی سه شعبه خانواده  و هفت شعبه جزایی (کیفری) دارد.

  • منبع خبر : ایرنا