فرماندار پاکدشت با اشاره به افزایش سرانه‌های خدماتی برای ساکنان مسکن مهر گفت: در این زمینه درخواست تخصیص ۳ الی ۴ زمین از اداره راه و شهرسازی صورت گرفته تا با اختصاص این مهّم ساخت این مراکز در سال ۹۹ آغاز شود.

به گزارش خبر معتبر از پاکدشت- هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت امروز در دیدار با مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران که با اولویت بازآفرینی شهری، تولید مسکن و توسعه حوزه حمل و نقل و همچنین تسریع در روند اجرایی پروژه ملی کمربندی جنوبی پاکدشت برگزار شد با اشاره به موضوع تأمین مالی پروژه جنوبی کمربندی اظهار داشت: مبلغ توافقی در ابتدای اجرای پروژه ۲۲۰ میلیارد تومان بود که اکنون با توجه به تورم این مبلغ افزایش یافته است.

وی سپس به بحث طرح جامع این شهرستان اشاره کرد و افزود: در طرح جامع که در سال ۹۶ به تصویب رسیده بود بخشی از اراضی که در سال ۷۴ در حریم شهر بودند از حریم خارج و اکنون دیگر شهرداران هیچ‌گونه تصدی و تولیتی در این حوزه‌ها ندارند که این باعث قطع خدمات شده است.

فرماندار شهرستان پاکدشت همچنین با اشاره به طرح ثبت‌نام طرح مسکن ملی در ۳ شهر پاکدشت، فرون‌آباد و شریف‌آباد تصریح کرد: بحث ثبت‌نام‌ها در فاز نخست انجام شده است و پس از پایش نیاز به اجرایی شدن ثبت‌نام در فاز دوم بود که در فاز دوم هنوز نتایج پایش با توجه به شیوع ویروس کرونا مشخص نشده است.