فرماندار شمیرانات گفت: شمیرانات به دلیل جایگاه گردشگری نیاز به تامین زیرساخت ها دارد.

به گزارش خبر معتبر از شمیرانات، سید مهدی ساداتی، در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: همه تصمیمات ما باید در اتاق‌های شیشه‌ای گرفته شود و ما چیزی از مردم و خبرنگاران مخفی نداریم.

ساداتی با بیان اینکه باید مدیران پاسخگوی خبرنگاران باشند گفت: پاسخگویی بی منت و صریح وظیفه مسئولین است و هیچ کسی محرم تر از خبرنگاران نداریم و نقد منصفانه وظیفه خبرنگاران و پاسخگویی شفاف و صریح وظیفه مدیران است.

وی با اشاره به اینکه همراهی مردم و مشارکت آنها سبب موفقیت نسبی در مقابله با ویروس کرونا شده است بیان داشت: امیدواریم که این همکاری‌ها ادامه داشته باشد و بتوانیم کرونا را شکست داده و زنجیره این ویروس را بشکنیم.

فرماندار شمیرانات عنوان داشت: در مجموعه نمایندگی عالی دولت در شمیرانات تقاضای ایجاد هماهنگی با خبرنگاران را داریم و در این راستا مجموعه خبری به عنوان اعضا شورای اداری در جلسات حاضر شوند، البته ویروس کرونا تشکیل جلسات را سخت کرده است و پروتکل‌ها حتماً باید رعایت شوند.

ساداتی تاکید کرد: ضروری است که خانه مطبوعات شمیرانات راه اندازی شود، هیچ خبرنگاری در شهرستان مزیت خاصی ندارد و همه برای ما یکسان هستند.

وی با اشاره به وضعیت شمیرانات گفت: شمیرانات کاستی‌های متعددی دارد و از مسئولان درخواست دارم به دلیل جایگاه گردشگری این شهرستان سعی در ایجاد زیرساخت‌های لازم کنند.

  • منبع خبر : خبر معتبر