فرماندار شهرستان ری از کسب رتبه نخست مقابله با کرونا با کمک سپاه و بسیج شهرستان خبر داد.

به گزارش خبر معتبر ، حسین توکلی فرماندار ری در مراسم تجلیل از حافظان سلامت اظهار داشت: شهرری با پیشینه مذهبی غنی و همدلی، توانست موج اول و دوم کرونا را با موفقیت مهار و با کمک سپاه و بسیج توانسته رتبه نخست را در حوزه مبارزه با کرونا کسب کند.

وی افزود: رهنمودهای مقام معظم رهبری در مقوله مقابله کرونا نقشه راهی است برای اعضای ستاد مقابله با کرونا و تمام این رهنمودها در شهرستان ری مدنظر قرار گرفته و استفاده شده است.

فرماندار ری با تأکید بر ضرورت حفظ وحدت در شرایط کنونی افزود: با وجود تمام توطئه‌های دشمنان همه باید با وحدت کنار هم بایستیم و اگر امروز می‌خواهیم مشکلات کشور رفع شود حتماً باید وحدت را حفظ و از آن صیانت کرد.

توکلی با بیان اینکه در شهرستان ری از ۹ هزار و ۵۰۰ معتاد متجاهر تست پی‌سی‌آر گرفته شده است، گفت: این اقدام مهم توسط بخش های بهداشت و درمان شهرستان ری انجام شده است.

وی درباره تکمیل ساختمان ۳۲۰ تخت‌خوابی بیمارستان فیروزآبادی خاطرنشان کرد: قرار است به زودی و بعد از ۱۲ سال، با کمک اعتباری دولت و تلاش‌های وزارت بهداشت این ساختمان با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی هرچه سریع‌تر مورد بهره‌برداری کامل قرار گیرد تا در راستای خدمت‌رسانی به مردم به کار گرفته شود.