معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با تاکید بر اینکه شوراها در انتخاب شهردار و دهیار اسیر جریان‌های سیاسی نشوند گفت: شورا مستقل است و نباید تن به خواسته های نا به حق بدهند.

به گزارش خبرمعتبر ـ عبدالرضا چراغعلی ظهر شنبه در جلسه آموزشی منتخبین شوراهای شهر و روستا با اشاره به اینکه تدوین برنامه چشم انداز برای اداره شهر و روستا باید در صدر برنامه‌های منتخبین شوراها در استان تهران باشد اظهار داشت: منتخبین شوراها وقت جدی برای مراجعات مردم بگذارند اما این کار نیاید مانع برنامه ریزی برای شهر و روستا شود.

چراغعلی با اشاره به اینکه این اراده در معاونت عمرانی استانداری تهران وجود دارد که تمام قد در کنار شوراها باشد گفت: مردم در شرایط سخت اقتصادی به شوراها اعتماد کردند و باید این اعتماد را پاس بداریم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با بیان اینکه جلسات مستمر و آتی برای کلاس‌های آموزشی شوراها برگزار می‌شود و این برنامه در دستور کار است افزود: تا زمان تحلیف منتخبین شوراهای شهر و روستا برنامه داریم تا سقف ۱۰۰ ساعت کلاس آموزشی برگزار شود.

چراغعلی تاکید کرد: منتخبین شوراهای شهر و روستا در زمینه انتخاب شهردار ودهیار هرگز اسیر خواسته‌های نابحق برخی افراد و جریانات سیاسی نشوند چراکه شورا مستقل است.