رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همچنان با قوت درخدمت اسلام ، انقلاب و در گام دوم انقلاب مجری فرامین ولایت خواهد بود.

به گزارش خبر گزاری خبر معتبر از ورامین، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحسن محمودی صبح چهارشنبه در نشست هم اندیشی مسئولان و فعالان برگزاری مراسم انقلاب شهرستان ورامین گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در حالی چهلمین سال تاسیس خود را پشت سر می گذارد که شعار های انقلاب ، مرزهای جغرافیایی را در نوردیده و حضور متن مردم درصحنه‌ برای مبارزه با استکبار جهانی شده است.

حجت الاسلام و المسلمین محمودی افزود: فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد فلسفه تشکیل این نهاد بسیار روشن و چراغ راه آینده است.

وی از همکاری صمیمانه نهادها وتشکلهای مردمی و عناصرتاثیرگذار در برگزاری مراسم دینی وانقلابی تقدیر کرد و اظهار کرد: اوج تاثیرگذاری این نهاد در شرایطی است که شریانهای نظام اسلامی نیازمند خون تازه است ؛ در شرایطی که دشمنان بیرونی و نفوذی های داخلی خواسته اند فضای یاس و ناامیدی را در جامعه ایجاد کنند و بین مردم ونظام اسلامی فاصله بیندازند این نهاد با زمینه سازی حضور مردم به توطئه های شوم دشمن پاسخ داده است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: به لطف الهی این نهاد همچنان با قوت درخدمت اسلام وانقلاب و در گام دوم انقلاب مجری فرامین ولایت خواهد بود.

  • منبع خبر : خبرمعتبر