معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران گفت: عزل و نصب‌های مدیران دستگاه‌های اجرایی حتماً با نظر استاندار تهران انجام شود.

به گزارش خبر معتبر به نقل از روابط عمومی استانداری تهران، غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران در جلسه شورای اداری اظهار کرد: تقارن ماه محرم و ایام عزاداری سرور شهیدان با هفته دولت فرصت مغتنمی برای بازخوانی و تأسی به فرهنگ عاشورا و تقویت روحیه مقاومت در مدیران است.

وی ادامه داد: استان تهران نخستین استانی است که در برش استانی از وزیر اقتصاد و دارایی توانست مجوز فروش اموال مازاد را دریافت کند چرا که فروش اموال مازاد دستگاه های اجرایی در استان تهران مطالبه استانداری است و درآمد فروش این اموال باید صرف بودجه‌های عمرانی و جاری همان دستگاه‌ها شود.

 معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران عنوان کرد: مکانیسم مشخصی برای شناسایی اموال مازاد دستگاه‌های اجرایی استان وجود دارد و تمامی این اموال شناسایی و احصاء می‌شوند.

پاشا با بیان اینکه عزل و نصب‌های مدیران دستگاه‌های اجرایی حتماً با نظر استاندار تهران انجام گیرد، گفت: امروزه توسعه زیرساخت‌های الکترونیک نیاز اساسی دستگاه‌های اجرایی و مطالبه جدی شهروندان استان است و مدیران دستگاه‌ها باید به این امر اهتمام جدی داشته باشند.