همزمان با دومین روز از هفته دولت، فاز دوم توسعه شرکت امید پارسینا دارو در ناحیه صنعتی آیینه‌ورزان با حضور معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش خبر معتبر از دماوند ،فرماندار شهرستان دماوند در حاشیه این مراسم به خبرنگاران اظهار داشت:  این شرکت در زمینه تولید داروهای مکمل و تقویتی در مساحتی بالغ بر ۲۰۵۷ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان فعالیت دارد که افتتاح فاز دوم آن با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این شرکت در سال گذشته فعالیت خود را در حوزه داروسازی آغاز کرده و در حوزه سرمایهگذاری بخش صنعت موفق بوده، افزود: امسال ۶۳ واحد پروژه عمرانی در شهرستان کلنگ‌زنی و افتتاح می‌شود که نزدیک به ۲۷۸ میلیارد تومان در این خصوص سرمایه‌گذاری شدهاست.

این مقام مسئول بیان داشت: با وجود شرایط بودجه‌ای سخت در ماه‌ها و سال‌های اخیر، شاهد افتتاح پروژه‌های خوبی خواهیم بود و در این راستا، افزایش ۲.۵ برابری نسبت به سال گذشته هستیم.

حیدری شاخص‌ترین پروژه‌ها در هفته دولت سال جاری را شامل طرح های مسکن مهر، چندین کارخانه تولیدی در شهرک‌های صنعتی، افتتاح مدرسه، سرمایه‌گذاری و افتتاح طرح های عمرانی شهرداری‌های شهرستان دانست.

فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: همچنین برخی از پروژه‌های نیمه‌تمام در دستور کار قرار دارد که در دهه مبارک فجر به بهره‌برداری خواهد رسید.

همچنین همزمان با دومین روز از هفته دولت، حمیدرضا گودرزی، معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران به همراه مدیران کل حراست و بازرسی استانداری، فرماندار شهرستان دماوند و جمعی از مسئولان با حضور در گلزار شهدا شهر دماوند، با آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب تجدید میثاق کردند.  همچنین با حضور بر سر مزار شهیده دکتر آلما اولادی از شهدای سانحه هوایی در سال گذشته یاد این شهیده را نیز گرامی داشتند.

شهرستان دماوند از جمله شهرستان های استان تهران است که در ۴۵ کیلومتری پایتخت قرار دارد.