مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان قرچک با حضور سردار عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران و مسؤولان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبر معتبر،حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در ستاد فرماندهی متجلی شهرستان، اظهار کرد: همه ما در انجام وظیفه و خدمت‌رسانی به مردم یک آمدن داریم و یک رفتن، آمدن و رفتن‌های ما مرتبط با رفتن از این دنیا است که امیدوارم رو سفید باشیم.

وی گفت: یکی از مهم‌ترین عوامل آخر و عاقبت به خیری داشتن نیت خوب و داشتن علم بر محور عمل باشد.

امام جمعه شهرستان قرچک افزود: وقتی به فکر خوبی‌ها باشیم و رضایت‌مندی ارباب‌رجوع  را در نظر داشته باشیم بی‌شک برای مردم کار خواهیم کرد.

حجت الاسلام اسماعیلی با بیان اینکه سرهنگ موسی‌پور از نیروهای ولایی و انقلابی بود که تمام سعی و تلاش خود را برای خدمت به مردم انجام داد، تصریح کرد: بنده به عنوان یک طلبه به ولایت‌مداری و سرباز ولایت‌مداری ایشان شهادت می‌دهم، چرا که در ایجاد امنیت و آسایش مردم شبانه‌روزی تلاش کرده است.

وی در پایان بیان کرد: در حال حاضر شما بر اساس آمار می‌بینید که شهرستان قرچک از شهرستان‌هایی است که مردم در آسایش و امنیت کامل قرار دارند و این حاصل تلاش نیروهای جان برکف ناجا و سپاه است.

ناجا بیشترین درگیری‌ها را در خصوص حوادث و اتفاقات گذشته داشته است

بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک نیز در این مراسم، اظهار کرد: باید قدردان نیروهای نظامی کشور باشیم که شبانه‌روزی برای آسایش و امنیت مردم تلاش می‌کنند، باید قدردان دو نعمت امنیت و سلامت باشیم و از کسانی که برای ایجاد این دو نعمت بزرگ تلاش می‌کنند قدردانی کنیم.

وی افزود: باید از فرصت موجود استفاده لازم را ببریم، به مردم خدمت‌رسانی کنیم تا مردم در وضعیت کرونایی در آسایش باشند.

فرماندار شهرستان قرچک تصریح کرد: شرایط شهرستان قرچک خاص است چرا که در مسیر تردد سه شهرستان است و نیازمند نگاه ویژه مسؤولان استان را می‌طلبد، اگر بخواهیم امنیت دشت ورامین را داشته باشیم باید به گلوگاه آن که شهرستان قرچک بیشتر رسیدگی کرد.

خطیبی خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات موجود، نیروی انتظامی نیازمند رسیدگی است، ناجا بیشترین درگیری‌ها را در خصوص حوادث و اتفاقات گذشته داشته و دارد.

وی در این مراسم اظهار کرد: سرهنگ موسی‌پور در درگیری‌های سال گذشته از جانبازان اغتشاشات بود که برای آسایش و امنیت شهرستان تمام قد در مقابل اغتشاشگران ایستاد تا این عناصر ضد انقلاب را از کف خیابان جمع‌آوری کند.

رضایتمندی مردم و خدمت‌رسانی در اولویت بود

سرهنگ علی موسی‌پور فرمانده انتظامی شهرستان قرچک نیز در این مراسم اظهار کرد: عملکرد ما هر چقدر هم باشد، به اندازه یک قطره خون شهیدان و اشک چشم مادران نخواهد بود.

وی گفت: در مدت ۳۶ ماهی که در خدمت مردم شریف و شهید پرور شهرستان قرچک بودم سعی خود را به کار بستم تا مردم شهرستان در آسایش و امنیت باشند.

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک افزود: در مدتی که فرمانده انتظامی شهرستان بودم رضایتمندی مردم و خدمت‌رسانی را در اولویت کاری خود قرار داده بودم تا مردم در شهرستان در آسایش باشند.

موسی‌پور در پایان تصریح کرد: آسایش کنونی شهرستان قرچک حاصل زحمات شبانه‌روزی تمامی نیروی‌های سبزپوش ناجا در این شهرستان است و جا دارد از همه نیروهای خدوم که کمک حال من بودند تقدیر و تشکر کنم.

در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ علی موسی پور تقدیر و سرهنگ نجم الدین مرادی به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان قرچک معرفی شد.