فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: با اقتدار، اشراف اطلاعاتی و شناسایی دقیق اراذل و اوباش، هرگز نخواهیم گذاشت کسی امنیت مردم را برهم بزند ؛هیمنه این افراد را در هم می شکنیم.

به گزارش خبر معتبر،سردار”حسن کرمی” در جلسه‌ای با حضور سردار”اسکندر صفری” جانشین رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا، اظهار داشت: این ایام روزهای خاطره انگیزی را برای ملت شریف ایران بازگو می کند، در این مسیر انسان های بزرگی بادست خالی در مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادند تا ما امروز در کمال امنیت و آرامش زندگی کنیم.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) دوران دفاع مقدس را به زیبایی و با درایت خاص خود ترسیم کردند، ما باید خدا را شاکر باشیم که زیر سایه چنین رهبری حکیم در حال خدمت به مردم و کشور هستیم.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با تاکید بر اینکه مردم با بصیرت وآگاه باید مراقب توطئه ها و دسیسه های دشمنان باشند گفت: دشمن با انواع حربه ها به دنبال خدشه دار کردن دستاوردهای انقلاب به خصوص دفاع مقدس در نگاه مردم و جهانیان است.

وی‌گفت:‌ما به ‌عنوان نیروهای مسلح و وارثان دفاع مقدس درکنار مردم باید با هوشیاری و با استفاده از ابزارهای مختلف مانند رسانه های دیداری و شنیداری و حتی فضای مجازی آن همه فداکاری ها و ایستادگی های مردم و رزمندگان را در هشت سال دفاع مقدس برای جوانان بازگو کنیم تا دشمن نتواند به اهدافش برسد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح‌کرد: با درست قرار گرفتن در مسیر انقلاب و با اشرافیت کامل اطلاعاتی توسط نیروهای مسلح به خصوص نیروی انتظامی که وظیفه تامین امنیت کشور را بر عهده دارد، مانند گذشته می توانیم نقشه های شوم دشمنان و معاندان ایران اسلامی را در نطفه خفه کنیم.

وی مقوله اشراف اطلاعاتی را مورد تاکید قرار داد و اذعان کرد: اشراف اطلاعاتی با استفاده از روش های نوین و با تجزیه و تحلیل به موقع و صحیح، می تواند کمک شایانی در انجام مطلوب ماموریت های پلیسی کند، این مهم در یگان های ویژه باتوجه به وظیفه خطیری که برعهده دارد از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار است.

سردار کرمی ادامه داد: یگان های ویژه با برگزاری جلسات و تعامل با سایر دستگاه های امنیتی، توانسته اشراف اطلاعاتی خوبی را در سطح کشور به دست آورد، یگان ویژه در انجام ماموریت ها چشم و گوش بسته عمل نمی کند، قبل از انجام هر گونه ماموریتی نسبت به کسب اطلاعات مختلف مانند جفرافیای منطقه، جمعیت و… به همراه تجزیه و تحلیل اقدام می کند، انجام این مهم یکی از دلایل موفقیت این نیرو در ماموریت هاست.

این مقام انتظامی در ادامه سخنان خود به موضوع آینده پژوهی که یکی از ارکان اصلی در انجام بهینه ماموریت های پلیسی است اشاره کرد و گفت: این مقوله مهم و اساسی به طور جد در سطح نیروی انتظامی به خصوص در یگان های ویژه برنامه ریزی و در حال اجراست.

فرمانده یگان های ویژه ناجا طرح مقابله با اراذل و اوباش را از مهم ترین ماموریت های یگان های ویژه برشمرد و تاکید کرد: یگان های ویژه در کنار سایر پلیس های تخصصی با اقتدار در مقابل هر کس که بخواهد امنیت و آرامش مردم را خدشه دار کند می ایستد.

وی اعلام کرد:‌پیامی هم برای آن دسته از اراذل و اوباشی که فکر می کنند می توانند با آرامش و امنیت مردم بازی کنند داریم، مخلان نظم و امنیت این را بدانند ما به عنوان پلیس ویژه جمهوری اسلامی ایران با اقتدار، اشراف اطلاعاتی و شناسایی دقیق اراذل و اوباش هرگز نخواهیم گذاشت کسی امنیت مردم را برهم بزند، هیمنه این افراد را در هم می شکنیم.