نماینده مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی از پیگیری جهت استقرار فروشگاه رفاه در بخش جلیل‌آباد خبر داد.

به گزارش خبرمعتبر، حسین نوش آبادی در بازدید از مجتمع کشاورزی اتکا در پیشوا بیان کرد: ظرفیت های این مجتمع در تولید محصولات کشاورزی و دامی در کشور بسیار ارزشمند است و در مجلس شورای اسلامی حمایت لازم را انجام خواهیم داد و در دیدار با وزیر دفاع نیز بر توسعه این مجموعه تأکید شد.

وی افزود: با توجه به میزان تولید محصولات گلخانه ای و گل های زینتی، ایجاد پایانه صادراتی از ضرورت های پیشوا است که امیدواریم این امر با تلاش مجموعه اتکا محقق شود.

نماینده مردم شهرستانهای ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید انتظار داریم ظرفیت های این مجتمع افزایش یابد و بیشترین اشتغالزایی را در جلیل آباد داشته باشد.

وی تصریح کرد: در دیدار با وزیر دفاع مقرر شد فروشگاه رفاه در بخش جلیل آباد مستقر شود تا با ارائه خدمت کام مردم منطقه شیرین شود.

نوش آبادی گفت: مجتمع اتکا با استفاده از فناوری های روز دنیا عملکرد بسیار خوبی در زمینه تحقیق و توسعه کشاورزی علمی داشته است.