نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: قیام امام حسین(ع) یک فرهنگ برای ایستادگی در برابر ظلم و ساختن برای مظلوم است.

به گزارش خبرمعتبر،مراسم پرفیض زیارت عاشورا با حضور مردم، خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران در جوار مزار شهدای گمنام شهر شریف آباد پاکدشت برگزار شد.

این مراسم که به نیابت از شهدای والامقام این شهرستان و به نیت حضور در کنار مزار سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) و علمدار کربلا حضرت ابوالفضل(ع) برگزار شد.

فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این  مراسم  با تاکید بر اجرای فرهنگ ناب دفاع از اسلام که میراث امام حسین(ع) است اظهار داشت: قیام امام حسین(ع) یک فرهنگ برای ایستادگی در برابر ظلم و ساختن برای مظلوم است

وی با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم زیارت عاشورا در جوار مزار ۵ شهید نوجوان گمنام شهر شریف آباد گفت: برگزاری مراسم‌هایی در کنار مزار شهدا به‌ویژه شهدای گمنام،  مسیر رسیدن به تفکر شهدا که دستاوردهای انقلاب را ترسیم می‌کند آسانتر می‌کند.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی افزود: شهدا به درک درست انقلاب رسیدن و در فرهنگ امام حسین(ع) ذوب شدند، امروز شاهد جایگاه شهید والامقام حاج قاسم سلیمانی در دنیا هستیم، این مرد بزرگ چگونه با  تاسی از سید و سالار شهیدان این چنین عجین با فرهنگ ناب انسانیت شد و چگونه دشمنان از تفکر ایشان هراس داشتند.

بشیری بیان کرد: این تفکر را باید حفظ و گسترش دهیم، وجودمان را بیشتر از گذشته با فرهنگ آزادی خواهی امام حسین(ع) عجین کنیم تا به مسیر شهدا نزدیک‌تر شویم.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز در شرایط خاصی قرار داریم که نیازمند یاری و همدلی بیشتر هستیم و این اتحاد، اخلاص، ایمان و گوش به فرمان ولی امر بودن رمز پیروزی بر شرایط کنونی و شکست حیله‌های دشمنان است.

  • منبع خبر : تسنیم