سرپرست هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتسال کشور گفت: لیگ برتر فوتسال در فصل جدید، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با حضور ۱۴ تیم برگزار می‌شود.

به گزارش خبرمعتبر از ورامین، آرش جابری روز دوشنبه در حاشیه نشست هم‌اندیشی مدیران عامل تیم‌های فوتسال لیگ برتر کشور که در شهرستان ورامین برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهارداشت: لیگ برتر فوتسال فصل ۱۴۰۰-۹۹ قطعا با ۱۴ تیم شامل ۱۲ تیم باقی‌مانده از لیگ برتر و ۲ تیم پلی‌آف که از لیگ دسته یک به لیگ برتر صعود کردند، برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: لازمه برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتسال، رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملیکرونا که از سوی وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون فوتبال ابلاغ شده کمااینکه هم‌اکنون نیز مسابقات فوتسال دسته اول کشور و فینال لیگ برتر بر اساس دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا برگزار می‌شود.

وی گفت: برنامه ریزی مناسب برای برگزاری مسابقات با رعایت مسائل بهداشتی محل برگزاری انتخابات، تست کرونا بازیکنان و اعضای کادر فنی به منظور حفظ سلامتی فردی و اجتماعی صورت گرفته که در این خصوص  اظهار نظر مدیران عامل باشگاه‌های فوتسال کشور نیز دریافت شده است.

جابری اظهار کرد: برخی از باشگاه‌ها نسبت به تست PCR بازیکنان اعتراضات و نظراتی داشتند که پاسخ اعتراض این افراد، همان قانونی است که از سوی ستاد ملی کرونا ابلاغ شده است.

وی گفت: در جلسه امروز که با حضور مدیران عامل ۱۳ باشگاه فوتسال لیگ برتری و سرمربی تیم ملی  برگزار شد، نقطه نظرات جمع‌بندی و به منظور تصمیم‌گیری به هیأت رئیسه سازمان لیگ برتر فوتسال ارسال می‌شود.

سرپرست هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتسال کشور گفت : قطعا لیگ برتر فصل جدید با ۱۴ تیم شامل ۱۲ تیم باقیمانده از لیگ برتر و دو تیم دسته اول که به لیگ برتر صعود کردند، برگزار می‌شود.

امسال تیم فوتسال مس سونگون در مسابقات لیگ برتر، قهرمان کشور شد.

  • منبع خبر : خبرمعتبر