قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: مردمی که در ۲۳ تیر ۷۸ جواب دندان شکن دادند ، امروز اجازه توطئه نخواهند داد.

به گزارش خبرگزاری خبر معتبر از ورامین، نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور صبح چهارشنبه در نشست هم اندیشی مسئولان و فعالان برگزاری مراسم انقلاب شهرستان ورامین که در ساختمان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین برگزار شد ، طی سخنانی اظهار کرد: می‌توانیم یک نگاه سطحی نگارانه برای شورا تعریف کنیم و یا نقش ، ماموریت و رسالت شورا را یک نگاه عمیق و واقع بینانه دانست.

وی ادامه داد: در این نگاه سطحی که معمولا ما متاسفانه شاهد هستیم حتی بعضی از چهره هایی که انتظار نیست با همین نگاه کاملا سطحی به این نهاد و کارکرد توجه دارند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به عنوان یک نهاد فراسازمانی است ، یعنی مجموعه ای که از نهادها ، سازمان‌ها و تشکل‌ها تشکیل شده و مأموریت ، جامعیت و ویژگی‌هایی دارد که همه را دور هم جمع کرده است.

لطفی خاطرنشان کرد: اگر نبود نگاه فرا سازمانی چگونه این شخصیت ها اینگونه می پذیرفتند و دور هم جمع می شدند و برای انجام ماموریت تدبیر می کردند.

وی بیان کرد: کار اصلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تبلیغ با ریشه قرآنی است ، تبلیغی که با فتح قله های به یاد ماندنی و مثال زدنی و فراموش نشدنی در مقاطع و در بزنگاه ها و پیچ و خم ها و فراز و نشیب های انقلاب در برابر نظام سلطه وجود دارد است و کار ، صاحب اصلی و صحنه آفرین واقعی خود مردم هستند ؛ مردمی که دل هایشان به دست خداوند متعال است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: وظیفه همه ما در کسوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مدیریت مراسم و برنامه های انقلاب است ، یعنی کار به دست خود مردم است و تنها مدیریت مراسم با شورا است.

  • منبع خبر : خبرمعتبر