معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قرچک مبارزه با قاچاق کالا را از مصادیق مهم مانع‌زدایی و پشتیبانی از تولید برشمرد.

به گزارش خبر معتبر – جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرچک به ریاست خدایی‌راد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور عبدی‌راد بخشدار مرکزی و رؤسای دستگاه‌های عضو با محوریت ارائه گزارش جامع از کشفیات قاچاق در سال ۹۹ و ارائه برنامه‌های پیشنهادی سال جدید در جهت پیشبرد اهداف کمیسیون مطابق با شعار «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» برگزار شد.

حمیدرضا خدایی‌راد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قرچک، مبارزه با قاچاق کالا را از مصادیق مهم مانع‌زدایی و پشتیبانی از تولید دانست و عنوان کرد: تحقق مبارزه با قاچاق کالا، علاوه بر ایجاد بستر امن برای سرمایه‌گذاری، خود به نوعی مانع‌زدایی محسوب می‌شود و پشتیبان مؤثری برای رونق حوزه تولید است.

خدایی بیان کرد: تشدید مبارزه با قاچاق کالا برای اجرای مطلوب شعار سال در دستور کار قرار گرفته و امسال دستگاه‌های متولی باید عملکرد قابل قبول‌تری نسبت به سال گذشته ارائه دهند.

وی اظهار داشت: به هر میزان که بتوانیم حجم ورود کالای قاچاق را کاهش دهیم و فرهنگسازی برای استفاده از کالاهای داخل و «نه به کالای قاچاق» را در جامعه نهادینه کنیم، به همان اندازه به رونق تولید و رفع موانع کمک کرده‌ایم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قرچک با اشاره به اینکه در سال جدید اجرای گشت‌های مشترک به صورت مستمر و با جدیت بیشتر تداوم خواهد داشت  افزود: همه ادارات به ویژه نیروی انتظامی و دستگاه‌های متولی امر صنعت، امسال نقش پررنگی در پشتیبانی از تولید دارند که باید کماکان وظایف خود را در مسئله مبارزه با قاچاق جدی بگیرند.