فرمانده سپاه پاکدشت با بیان اینکه محرم امسال آزمون ولایتمداری است، گفت: دیگر مثلث شوم عبری، عربی، غربی نمی تواند فشاری به ایران اسلامی وارد کند.

به گزارش خبر معتبر رضا امجدی در نشستی که حضور بیش از ۱۲۰ مداح شهرستان  در مصلی امام خمینی(ره) پاکدشت برگزار شد، ضمن اشاره به اهمیت برگزاری روضه سید و سالار شهیدان، امام حسین(ع)، اظهار داشت: ولایتمداری رمز پیروزی های انقلاب اسلامی است امروز برخی می گویند چرا نمی توان مراسم بگیریم؛ نه کسی نمی گوید مراسم نگیریم، بلکه رهبری می فرمایند با توجه به توصیه های ستاد مبارزه با کرونا برنامه ریزی کنیم.

وی افزود: در دستورالعمل اعلام شده چیزی مبنی بر برگزار نشدن مراسمات روضه امام حسین (ع) نیست، مداحان عزیز ترجیحاً مراسمات را در فضای باز برگزار کنند و هیات ها در میادین و حسینیه ها و مساجد با سقف بلند روضه امام حسین را برگزار کنند؛ نذری طبخ نشود، تماس دست در طبخ و بسته بندی با توجه شیوع ویروس کرونا نباشد و نذرها را می توان در قالب بسته های معیشتی به محرومین محل و خانواده هایی که در کرونا ضربات اقتصادی خورده اند و یا در قالب رزمایش مواسات و همدلی مومنانه توزیع شود.

فرمانده سپاه پاکدشت تصریح کرد: امروز خطری بزرگتر از خطر برگزار نکردن مراسم عزاداری ملت را تهدید می کند و آن گوش نکردن به فرمایشات ولایت است، خطر تحریف از هر خطری امروز بیشتر اسلام را تهدید می‌کند، در یک فرمایش مقام معظم رهبری در نیمه شعبان، همه متحد شدن و دلهای بسیاری از آسیب دیدگان در ترویج کرونا شاد شد، ایجاد رزمایش مواسات و همدلی مومنانه یک پیشنهاد بود و چه اثرات سازنده ی برای کشور داشت، دشمن متوجه ولایتمداری مردم شده و از همین زاویه می خواهد به مردم ضربه بزند.

وی بیان کرد: ملت ایران ملت اباعبدالله الحسین است و دشمن در صدد دور کردن ملت از ولایت است، امروز موقعیت حساسی را در حال تجربه کردن هستیم، امروز جبهه حق در جهان چگونه توانسته در مقابل جبهه استکبار جهانی ایستادگی کند، صف آرایی ۲ جریان مقاومت و استکبار و حملات بزن دروهای آمریکا نشان از افول قدرت استکبار جهانی است.

امجدی افزود: امروز جهان افول و حقیر شدن و منزوی شدن آنرا می بیند و این آخرین حملات دشمن است.

فرمانده سپاه پاکدشت تصریح کرد: محرم امسال رزمایش ولایتمداری ملت مومن ایران است، امروز جریان مقاومت در بهترین شرایط است و دیگر مثلث شوم عبری، عربی، غربی نمی تواند فشاری به کشور ما وارد کند.