رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به شرایط استثنایی که به خاطر بیماری کرونا در کشور حاکم است، گفت: مراسمی طی روز قدس در استان تهران برگزار نمی شود.

به گزارش خبر معتبر –  حجت الاسلام سید محسن محمودی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه در آستانه روز جهانی قدس و جمعه پایانی ماه مبارک رمضان قرار گرفته‌ایم و در این روز سراسر جهان اسلام و ایران اسلامی برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف تظاهرات و راهپیمایی می‌کردند و اعلام حضور داشتند، امسال به دلیل شرایط استثنایی که به خاطر بیماری کرونا در کشور حاکم است و لازم است از جهات رعایت حفظ اصول بهداشتی و سلامت شهروندان به این موضوع توجه شود لذا در روز جهانی قدس امسال در روز جمعه آینده در سطح استان تهران مراسمی به عنوان روز جهانی قدس نخواهیم داشت.

محمودی افزود: برنامه‌های ما در حوزه فضای مجازی، فعالیت در رسانه‌ها، فضا سازی و تبلیغات شهری و به نوعی آنچه که فرهیختگان و گروه‌های فرهنگی و جهادی در توان دارند خصوصاً در فضای مجازی فعالیت می‌کنند و شاید قوی‌تر از گذشته پیام قدس و پیام نابودی اسرائیل را به دنیا مخابره خواهند کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران بیان داشت: جایگزین مراسم قدس امسال یک حرکت بزرگ و اتفاق مهمی است که سخنرانی رهبر می‌باشد که رأس ساعت ۱۲ روز جمعه به وقت تهران به طور مستقیم با جهان اسلام به طور مستقیم سخن خواهند گفت و پیرامون قدس شریف و مسائل مربوط به فلسطین بیاناتی را خواهند داشت.

وی عنوان داشت: انشااله برای روز قدس ضمن اینکه در فضای مجازی و تبلیغی فعال خواهیم بود قطعاً تمام کسانی که دسترسی دارند با ابتکار و خلاقیت و با استفاده از این فرصت درباره قدس شریف تلاش خواهند کرد، ولی مراسمی را در سطح استان تهران نخواهیم داشت و مردم مستمع فرمایشات رهبر خواهند بود.