رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک از ساماندهی و شناسایی رسانه های فعال در این شهرستان خبر داد.

محمود برزگررئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبر معتبر ضمن بررسی وضعیت جراید و رسانه های شهرستان قرچک اظهار داشت:نشست بررسی مشکلات دفاتر سرپرستی روزنامه های سراسری و خبرگزاری ها و رسانه های دارای مجوز در شهرستان قرچک در دست اقدام است که به زودی با حضور در دفاتر رسانه ها با حضور نماینده خانه مطبوعات انجام خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قرچک با اشاره به اهمیت کار رسانه ها یادآور شد: رسانه ها در دوران کنونی بخش جدایی ناپذیر از زندگی مردم شده اند و مردم در دنیای اطلاعاتی و ارتباطی امروز، بخش عظیمی از فرهنگ، ارزش ها و هنجارهای جامعه خود و دیگر جوامع را از رسانه ها دریافت می کنند.

وی با اشاره به دشواری های کار رسانه های مکتوب و مجازی اضافه کرد: اغلب مردم، خاطرات رسانه ای خود از جمله پیروزی انقلاب را با جراید به یاد می آورند و بر خلاف اخبار منتشر شده در فضای مجازی، مطالب جراید قابل استناد برای نسل های آینده خواهد بود.
برزگر در پایان افزود: رسانه های مجوز دار که در این شهرستان فعالیت دارند و کار سخت و جهادی رسانه را انجام می دهند به زودی شناسایی و ساماندهی شده، و از زحمات این عزیزان بیش از پیش تقدیر به عمل می آید