فرماندار پاکدشت گفت: در صورت ادامه داشتن منع عبور و مرور از پلیس راه شریف آباد_ گرمسار، برای تولیدکنندگان و کارخانه داران کارت تردد صادر می شود.

به گزارش خبر معتبر ، هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت ضمن تشکر از مردم در اجرای طرح منع رفت و آمد و گذر از شریان ورودی شرق کشور به پایتخت، اظهارداشت: محور امام رضا(ع) شریان اصلی تبادلات با چند استان و شهرستان است که شرایط بسیار خوبی را در حوزه اقتصاد و گردشگری شکل می دهد.

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا، ضربات سختی به حوزه اقتصادی وارد شده که با کم شدن ترددها و رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم امید است بزودی شاهد فروکش کردن این بیماری در کشور و در نهایت پایان کار ویروس کرونا باشیم.

فرماندار پاکدشت افزود: اما تا آن زمان منع تردد برای کارخانه داران و تولیدکنندگان عزیز از طریق حضور نماینده تولیدکنندگان لغو می شود و تردد همچنان برای رساندن محصولات تولیدی از پلیس راه شریف آباد _ گرمسار ادامه دارد.
تمهیدی تصریح کرد: در راستای حمایت از تولیدکنندگان، کارآفرینان و کارخانه داران، در صورت تداوم منع عبور و مرور، کارت تردد صادر می شود تا لطمه ی کمتری به حوزه اقتصادی شاهد باشیم.

وی گفت: مردم باید کمک کنند تا با اجرای صحیح پروتکل های بهداشتی بتوانیم سریع تر از این بحران کرونا ویروس عبور کنیم تا به شرایط عادی گذشته بازگردیم.