رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری ورامین گفت: طی دو روز گذشته، ۱۵ مورد آتش سوزی مزارع گندم و علف زارها در شهر و روستاهای ورامین توسط پرسنل آتش نشانی خاموش و مهار شده است.

به گزارش خبر معتبر از ورامین محسن پارسا امروز در خصوص حوادث آتش سوزی این روزها اظهار داشت : طی دو روز گذشته، ۱۵ مورد آتش سوزی مزارع گندم و علف زارها در شهر و روستاهای ورامین توسط پرسنل آتش نشانی خاموش و مهار شده است. 

وی افزود: در ۱۰ سال گذشته این تعداد آتش‌سوزی در مزارع ورامین بی‌سابقه بوده است که خوشبختانه پرسنل آتش نشانی ورامین آمادگی لازم را داشتند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری ورامین در بیان علت این حوادث گفت: مدرکی از عمدی بودن آتش‌سوزی‌ها توسط کارشناسان آتش‌نشانی ورامین پیدا نشده است.

پارسا با درخواست از شهروندان جهت مراقبت بیشتر گفت: ممکن است حتی پرت کردن یک سیگار از خودروی در حال عبور به کنار جاده  موجب آتش‌سوزی شود.

وی از کلیه کشاورزان درخواست کرد که سریعاً نسبت به برداشت محصولات اقدام کنند و مراقبت لازم را با کشیک شبانه‌روزی از مزارع انجام دهند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری ورامین در پایان از نیروهای بسیج منطقه خیرآباد به جهت همکاری با آتش نشانی ورامین در این چند روز اخیر تقدیر و تشکر کرد.