رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین گفت: نظارت ویژه بر عمده‌فروشی‌ها و انبارهایی که اقدام به نگهداری اقلام اساسی می‌کنند در اولویت کار بازرسان بوده است.

به گزارش خبر معتبر ، نرگس توسلی معاون امور مالی و برنامه ریزی فرمانداری ورامین روز سه شنبه در جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین اظهار کرد: مردم به اصناف اعتماد دارند و اصناف نیز بارها ثابت کرده‌اند که یار و همراه مردم و نظام هستند و انجام گشت‌های مستمر و حضور همیشگی بازرسان در سطح بازار علاوه بر افزایش اعتماد عمومی موجب جلوگیری از قانون گریزی و تخلف عده‌ای سود جو خواهد شد.

حسن میرزایی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ورامین نیز ضمن ارائه گزارش تحلیلی از وضعیت قیمت بازار گفت: تأمین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها، نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهم‌ترین وظائف ستاد تنظیم بازار است.

وی افزود: این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آن‌ها انجام می‌گیرد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ورامین بیان کرد: نظارت ویژه بر عمده فروشی‌ها و انبارهایی که اقدام به نگهداری اقلام اساسی می‌کنند در اولویت کار بازرسان بوده است. 

میرزایی خاطرنشان کرد: همچنین به منظور جلوگیری از افزایش قیمت اقلام و کالاها، بازرسان در مواجه با تخلفاتی از قبیل احتکار، گران فروشی، عدم ارائه فاکتور فروش، عدم درج قیمت و قیمت گذاری نامتعارف به شدت برخورد می‌کنند.