تهران- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از نور افشانی آسمان استان تهران همزمان با شب نیمه شعبان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبر معتبر _ حجت الاسلام سیدمحسن محمودی پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظها ر داشت: امسال همزمان با اعیاد نورانی شعبان به ویژه میلاد سرور منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله اعظم با توجه به شرایط کنونی ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا و برنامه ریزی که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی انجام داده است، امشب همزمان با شب میلاد حضرت قائم و منجی عالم بشریت، مهدی موعود (عج)، طنین بانک یا مهدی ادرکنی در سراسر کشور و استان تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: همچنین همزمان با نیمه شعبان با همکاری خوب نیروهای مردمی، بسیج و شهرداری‌ها در شهرستان‌های استان تهران و شهر تهران، مراسم نورافشانی برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: از مردم شریف و متدین استان تهران دعوت می‌کنیم، ضمن تزئین و آذین بندی سر درب منازل و واحدهای تجاری، در جمع با صفای خانواده خود و با طنین شعار یا مهدی ادرکنی از فراز بام‌های منازل، پنجره‌ها و بالکن‌های مجتمع‌های مسکونی و ماذنه‌های مساجد و دیگر اماکن مذهبی توأم با مراسم نورافشانی همراهی کنند.

محمودی عنوان داشت: در مراسم نورافشانی نیمه شعبان، هیچ گونه تجمع مردمی در هیچ نقطه از استان تهران نخواهیم داشت و از شهروندان درخواست می‌کنیم مراسم و برنامه‌های نورافشانی را از فراز بام‌ها نظاره گر باشند.