امام جمعه پیشوا گفت: امروز درس بزرگی که می‌توانیم از قیام ۱۵خرداد بگیریم این است که پای اعتقادات و مرجعیت مان بایستیم و همواره پشتیبان رهبری باشیم.

به گزارش خبر معتبر از پیشوا – حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در حاشیه مراسم  سالگرد قیام ۱۵ خرداد اظهار کرد: ۵۷ سال از قیام خونین ۱۵خرداد ۴۲ می‌گذرد که این قیام تاریخی به وسیله مردم با اعتقاد انقلابی و با بصیرت خاص آن دورانی شروع شد.

وی افزود: مردمی که با داس، بیل و با ادوات زمان کشاورزی از سر زمین‌های کشاورزی، از کوچه و بازارهای خودشان بدون هدایت هیچ جریان سیاسی و هدایت شخص خاصی بخاطر دفاع از مرجعیت و رهبری حرکت کردند که به لطف خدا موفق هم شدند.

امام جمعه پیشوا گفت: امروز درس بزرگی که می‌توانیم از قیام ۱۵خرداد بگیریم این است که پای اعتقادات و مرجعیت‌مان بایستیم و همواره پشتیبان رهبری باشیم.

حجت الاسلام باقری یادآور شد: باید به هر قیمتی که شده است پای آرمان‌ها و ارزش‌هایی که برای آن حرکت و قیام کردیم بایستیم هر چند اگر به قیمت خون دادن باشد.

وی در پایان عنوان کرد: در دوران دفاع مقدس به هر قیمتی که شد پای ارزش‌هایمان ماندیم و در دوران دفاع از حریم اهل بیت هم کوتاه نیامدیم هر چند به قیمت خون جوانان دلیرمان تمام شد.