امام جمعه موقت ورامین پتانسیل های علمی ورامین را نیازمند رشد، توسعه و شکوفایی دانست.

به گزارش خبر معتبر از ورامین، حجت الاسلام سید محسن محمودی در مراسم افتتاح مرکز نوآوری ورامین که با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار شد اظهار داشت: منطقه ورامین جوانان خوش فکر و فرهیخته ای دارد اما آن طور که باید به آن رسیدگی نشده است.

محمودی با بیان اینکه ورامین علاوه بر اینکه که به حماسه ۱۵ خرداد می بالد به جوانان خوش فکر که توانسته‌اند در حوزه‌های مختلف بدرخشند نیز افتخار می‌کند، گفت: با توجه به همه ظرفیت‌های موجود برای کمک به رشد منطقه استدعا داریم که حمایت از این مجموعه مداومت داشته باشد.

امام جمعه موقت ورامین بیان داشت: امروز که افتتاحیه مرکز نوآوری ورامین است فضای این مرکز قابل مشاهده می‌باشد که فضایی در خور شأن نیست ون یاز به توسعه دارد و باید برای این فضا فکری شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه این شهرستان برای دانش آموزانش فاقد اردوگاه دانش آموزی است گفت: این مرکز تحقیقات با فضای وسیع جای تلاش و توسعه بیشتری دارد که بهره بیشتری از آن برده شود و فضا محدود است و باید توسعه یابد و شرایط بهتری داشته باشیم.

وی عنوان داشت: هر چه قدر قدم‌های بیشتری برای جوانان و کمک به رشد آنان برداشته شود اثرات مثبت آن در آینده بیشتر خواهد بود لذا می‌خواهیم که به این مرکز و مرکزهای این چنینی بهای بیشتری داده شود.

  • منبع خبر : خبرمعتبر