رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند از پلمب یک تالار پذیرایی و سفره خانه سنتی در رودهن خبر داد.

رضا میرزا کریمی رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند در گفت‌وگو باخبر معتبر در رودهن، اظهار کرد: با توجه به جلسات متعدد و دستور ستاد ملی کرونا در خصوص نظارت بر تالارهای پذیرایی و سفره خانه سنتی، گشت مشترک بازرسان نظارتی اتاق اصناف با شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند از رستوران‌ها، تالارهای پذیرایی و سفره‌خانه‌های سنتی رودهن به‌منظور بررسی اجرای پروتکل‌های بهداشتی انجام شد.

وی افزود: در این گشت نظارتی یک تالار پذیرایی به علت برگزاری مراسم جشن و یک سفرخانه سنتی به‌ علت عرضه قلیان و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی پلمب و سه سفرخانه دیگر هم اخطار پلمب گرفتند.

رئیس اتاق اصناف شهرستان دماوند بیان کرد: متصدی سفره‌خانه سنتی از انجام پلمب ممانعت کرده بود و خود را یکی از نیروهای نظامی معرفی می‌کرد و مأموران و بازرسان را به انفصال از خدمت تهدید می‌کرد اما با تلاش مأموران اتاق اصناف و پلیس امنیت شهرستان دماوند این مکان پلمب شد.

میرزا کریمی تأکید کرد: به متصدیان واحدهای صنفی مخصوصاً رستوران‌های سنتی، تالارها هشدار می‌دهیم تا در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی مکان آن‌ها بدون هیچگونه اغماضی پلمب و با متصدیان برخورد خواهد شد.