معاون استاندار تهران از پیش‌بینی میوه کافی با کیفیت و قیمت مناسب در روزهای پایانی سال برای نوروز ۹۹ خبر داد. به گزارش خبرمعتبر، از شهرری، محمد امامی امین معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری تهران پس از بازدید از سردخانه‌های شهرستان ری که صبح امروز با همراهی اعضای کارگروه تنظیم بازار استان تهران […]

معاون استاندار تهران از پیش‌بینی میوه کافی با کیفیت و قیمت مناسب در روزهای پایانی سال برای نوروز ۹۹ خبر داد.

به گزارش خبرمعتبر، از شهرری، محمد امامی امین معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری تهران پس از بازدید از سردخانه‌های شهرستان ری که صبح امروز با همراهی اعضای کارگروه تنظیم بازار استان تهران برگزار شد، اظهار داشت: در آستانه فرا رسیدن ایام پایانی سال اعضای کارگروه تنظیم بازار استان تهران از مراحل ذخیره‌سازی و نگهداری میوه شب عید در سردخانه ها بازدیدی کردند و از نزدیک شرایط این کار مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به ذخیره‌سازی حدود ۴۵۰۰ تن پرتقال و ۳۵۰۰ سیب در سردخانه‌ها ادامه داد: میوه پیش‌بینی شده در ایام پایانی سال در ۶۵۰ نقطه غرفه و واحدهای صنفی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سطح شهر تهران عرضه می‌شود.

معاون استاندار تهران تأکید کرد: بر اساس بازدید و بررسی‌های صورت گرفته میوه تهیه شده برای نوروز ۹۹ به مقدار کافی و دارای کیفیت و قیمت مناسب است و انتظار می‌رود رضایتمندی مردم را به همراه داشته باشد.

امامی امین در پایان ابراز داشت: میوه مورد نیاز شب عید در شهرستان‌های استان تهران نیز به میزان مورد نیاز که از سوی فرمانداران اعلام می‌شود، بموقع توزیع خواهد شد.