فرماندار شهرستان رباط‌ کریم گفت: آزمایش یک مورد مشکوک به کرونای انگلیسی در پرند از طرف انیستیتو پاستور مثبت اعلام شد.

به گزارش خبرمعتبر- نظام ملکشاهی فرماندار شهرستان رباط‌ کریم ضمن تایید ابتلای یک نفر به کرونای نگلیسی در پرند اظهار کرد: امروز در سی و سومین جلسه کرونا ویروس در غالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی که محل فرمانداری تشکیل وعنوان شد شخصی در پرند مشکوک به کرونای انگلیسی شده و آزمایش‌های مربوطه به انیستیتو پاستور تهران ارسال شده و جواب مثبت آزمایشگاه دریافت شده است.

وی ادامه داد: فرد مبتلا به کرونای انگلیسی برای درمان به بیمارستانی در تهران منتقل شده است.

فرماندار شهرستان رباط ‌کریم در ادامه گفت: الحمدالله اوضاع شهرستان فعلا خوب هست و ما تنها همین مورد را داشته‌ایم و در حال حاضر مشکلی در شهرستان نداریم.

وی در ادامه ضمن درخواست از مردم به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی عنوان کرد: ما هر هفته در حال بررسی میزان مبتلایان به کرونا و تعداد فوتی‌ها هستیم، خوشبختانه هنوز از حالت زرد خارج نشده‌ایم.

نظام ملکشاهی در خصوص تجمعات خارج از پروتکل‌های بهداشتی در مراکز تجمع از قبیل دست‌فروشان بازار و  مراکز خرید و فروش گفت: در همین خصوص به شهردار پرند گفته‌ام که در این خصوص دقت و اقدام لازم را مبذول دارد و به زودی هم جلسه‌ای با شهرداران شهرستان خواهیم داشت تا با توجه به رسیدن به ایام پایانی سال به خوبی بتوانیم از شرایط سخت کرونایی عبور کنیم.