رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین از کشف و ضبط سه انبار احتکار ذرت دامی در بخش جوادآباد خبر داد.

حسن میرزایی گفت : در راستای رصد و پایش واحد های عرضه انواع خوراک دام و طیور بازرسین این اداره موفق به کشف و شناسایی ۳ انبار احتکار ذرت دامی در بخش جواد آباد ورامین شدند که با دستور مراجع قضایی و حضور پلیس آگاهی و کارشناسان اداره جهاد کشاورزی به واحد های فوق مراجعه و مقدار بیش از ۲۰۰ تن انواع ذرت دامی کشف و ضبط نمودند .
وی در ادامه افزود: مجموع ذرت های احتکار شده در این ۳ انبار به ارزش ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال قیمت گذاری شدند که پس از تشکیل پرونده ، متصدیان انبار ها جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی و انبارها تا اطلاع ثانوی و تعیین تکلیف پلمپ گردیدند .

وی خاطر نشان کرد : مبارزه با پدیده احتکار و قاچاق علی الخصوص عرضه و توزیع نهاده های دامی جزو برنامه های اصلی بازرسی و نظارت این اداره می باشد لذا از شهروندان محترم درخواست می شود در صورت مشاهده موارد فوق مراتب را با شماره ۱۲۴ ستاد خبری به اطلاع بازرسان این اداره برسانند .
میرزایی در پایان از مقام محترم قضایی بخش جواد آباد و مامورین پلیس آگاهی و کارشناسان جهاد کشاورزی که در جهت کشف و ضبط این محموله ها همکاری نمودند تقدیر و تشکر نمود .