رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری از کشف ۶تن برنج، لوبیا و چای احتکار شده به ارزش بیش از ۴میلیارد ریال در انبارهای شهرستان ری در گشت مشترک نظارتی بازدید از انبارها خبر داد.

موسی احمدی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری در گفت‌وگو با خبر معتبر اظهار کرد: در راستای بازرسی از انبارهای نگهداری مواد غذایی در سطح شهرستان ری انباری با بیش از ۶.۴ تن کالا کشف و ضبط شد.

وی ادامه داد: بازرسان در این نظارت ۱۵هزار کیلوگرم برنج، ۳هزار کیلوگرم لوبیا و ۱۹۰۰کیلوگرم چای به ارزش حدودی ۴میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال به دلیل اخفاء و امتناع از فروش کالا شناسایی و کشف کردند. 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری تصریح کرد: پس از احراز تخلفات در این انبارها پرونده مربوطه تشکیل و متخلفان به مراجع قضایی معرفی شدند.

احمدی همچنین افزود: بازرسان  اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری با همکاری اتاق اصناف اقدام به برگزاری گشت‌های مشترک می‌کنند که در این راستا موجودی انبارها را رصد می‌کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با هدف مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه ۵تیم بازرسی به اصناف، انبار و کارخانه‌ها اختصاص داده شده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی از واحدها می‌شود.