رئیس اداره صمت شهرستان قرچک از کشف عرضه خارج از شبکه ۲۵ تن شکر تنظیم بازار(بخش صنف و صنعت) در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبر معتبر ، بهنام میرزایی در جمع خبرنگاران بیان داشت: طی بررسی‌های به‌عمل‌آمده توسط بازرسان این اداره، از یک واحد تولیدی بسته‌بندی شکر، مقدار ۲۵ هزار و ۲۳۶ کیلوگرم از شکر تنظیم بازار که عرضه خارج از شبکه شده بود، کشف شد.

وی افزود: این شکر تخصیص‌یافته به واحد تولیدی می‌بایست در حوزه صنعت(برای حمایت از فعالیت و اشتغال واحد تولیدی) بسته‌بندی می‌شد که به‌صورت خارج از شبکه و فله‌ای بدون هماهنگی با واحد بازرسی این اداره عرضه‌شده بود.

رئیس اداره صنعت، معدن، تجارت شهرستان قرچک افزود: تخلف عرضه خارج از شبکه  برای این واحد بسته‌بندی تعیین و ضمن تشکیل پرونده تخلف به میزان یک میلیارد و ۶۹۰ میلیون و ۸۱۲ هزار ریال، مراتب برای اقدام‌های بعدی به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارجاع شد‌.

میرزایی در پایان تأکید کرد: به‌منظور تسهیل کسب‌وکار و فراهم کردن آسایش خاطر و دسترسی مطلوب همشهریان، اعلام می‌کنیم که پرونده‌های احتکار و کم‌فروشی، به‌ویژه شکر با فوریت و خارج از نوبت اداری رسیدگی می‌شود تا در صورت اثبات تخلف، محموله‌های شکر مکشوفه به قیمت مصوب دولتی بین مردم توزیع شود و اگر تخلفی مانند مورد اخیر کشف شد، برخورد قاطع و جدی با آن صورت بگیرد.