رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان ورامین از کشف یک کارگاه تولید انواع لنت خودرو غیر استاندارد در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبر معتبر، حسن میرزایی گفت : در راستای اجرای طرح پایش واحدهای تولیدی و انبارها بازرسین این اداره موفق به کشف و شناسایی یک کارگاه تولیدی غیر مجاز انواع لنت خودرویی در شهرستان ورامین شدند .
وی در ادامه افزود : در بازرسی از این کارگاه تعداد ۴۴۰۰ ترمز جلو و عقب خودرو پراید و تعداد ۱۶۰عدد لنت ترمز خودرو پژو ۴۰۵ غیر استاندارد کشف و ضبط گردید .
میرزایی تصریح کرد : متصدی واحد فوق با تشکیل پرونده ای به ارزش ریالی ۷۲۰ میلیون ریال تعیین و تکلیف کالاهای تولید شده جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی گردید.
وی خاطر نشان کرد :‌ متصدی واحد فوق در این کارگاه اقدام به تولید و منتاژ انواع لنت ترمز غیر استاندارد و تقلبی می نموده و در سطح بازار به فروش و عرضه می رسانده .
میرزایی در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده هر گونه موارد مشابه یا تولید غیر مجاز و رفت و آمدهای مشکوک در واحدها وانبارها با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری تماس حاصل نموده و بازرسان این اداره را مطلع نمایند.