بخشدار کهریزک از توابع شهرستان ری گفت: بیش از ۵۵ هزار اقلام پزشکی و بهداشتی شامل آتل، ماسک فیلتردار و لوازم اتاق عمل به دلیل نگهداری در شرایط کاملا غیربهداشتی از یکی انبارهای شهر کهریزک کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرگزاری خبر معتبر از ری، امین بابایی بخشدار کهریزک در اینباره، اظهار داشت: اقلام کشف شده شامل ۳۰ هزار آتل بیمارستانی، ۱۰ هزار ماسک فیلتردار و ۱۵ سایر اقلام بهداشتی اتاق عمل می باشد که برای بررسی بیشتر و ادامه روند پیگیری پرونده در اختیار کارشناسان شبکه بهداشت و اداره صمت شهرستان ری قرار گرفته است.

وی با اشاره به وجود تعداد زیادی انبار نگهداری کالا در بخش کهریزک، عنوان کرد: بخشداری کهریزک با همکاری سایر دستگاه های از جمله اداره صمت، تعزیرات حکومتی و اصناف تمامی این انبارها را زیر نظر دارد و با هرگونه تخلف برابر قانون برخورد می کند.

بابایی اضافه کرد: حفظ سلامت عمومی جامعه و رعایت نکات بهداشتی در نگهداری اقلام پزشکی و سلامت محور جزو خطوط قرمز تمامی ادارات بخش کهریزک می باشد در این زمینه با هرگونه تخلف به شدت برخورد می شود.

  بخش کهریزک از توابع شهرستان ری، از شمال به بهشت زهرا (س)، از غرب به اتوبان تهران قم، از شرق به باقر شهر و از جنوب به شهر حسن آباد فشافویه محصور و در فاصله ۱۳ کیلومتری شهرستان ری واقع شده است.

بخش کهریزک به دلیل قرارگیری در جنوب کلان شهر تهران و ری به یکی از مراکز عمده انبارداری کشور تبدیل شده است.

  • منبع خبر : ایرنا