فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر گفت: یک محموله پارچه قاچاق به ارزش بالغ بر ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در اسلامشهر شناسایی و کشف شد.

به گزارش خبر معتبر مهدی کرمی فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر، از کشف یک محموله کالای قاچاق به ارزش بالغ بر ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در یک کارگاه موزائیک سازی در اسلامشهر خبر داد.

وی با تشریح جزئیات کشف این محموله قاچاق افزود: مأموران کلانتری ۱۶ موسی آباد در حین گشت زنی در منطقه چیچکلو شهرستان اسلامشهر متوجه جابه‌جایی محموله طاقه‌های پارچه و بسته‌های پوشاک در یک کارگاه موزائیک سازی شده و پس از بررسی و تحقیقات فنی علاوه بر دستگیری مالک کالا، طاقه‌های پارچه توقیف و تحویل عوامل آگاهی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر بیان کرد: در این کارگاه موزائیک سازی، تعداد ۱۱۵ طاقه پارچه و دو بسته ۱۶۰ عددی پوشاک از نوع شلوار قاچاق با ارزش بالغ بر ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال کشف و با تکمیل تحقیقات پلیسی و تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شهرستان شد.

کرمی با هشدار به کسانی که می‌خواهند به هر شکل ممکن در امنیت اقتصادی و روانی جامعه اخلالی به وجود آورند، خاطرنشان کرد: از شهروندان گرامی درخواست داریم به منظور همکاری با عوامل انتظامی و ایجاد امنیت بیشتر در جامعه، به محض اطلاع و یا مشاهده موارد مشکوک در زمینه جابه‌جایی و حمل کالاهای مصرفی در اماکن غیرمجاز، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.