شهردار قرچک با بیان اینکه کمربندی جنوبی قرچک در مراحل پایانی قرار دارد، گفت: اقدامات زیربنایی خوبی برای اقزایش سرانه های فرهنگی و ورزشی در سطح شهر صورت گرفته است.

به گزارش خبر معتبر ،‌ محسن خرمی شریف شهردار قرچک در این خصوص گفت: با توجه به جمعیت انبوه شهر قرچک و نیاز به فضاهای سبز، آموزشی، فرهنگی و ورزشی حالا امروز می توانیم اعلام کنیم که فضاهای نسبتا خوبی در اختیار مردم عزیز این شهر قرار دارد.
وی افزود: تعداد ۹ سرای محله در این شهر پیش بینی شده است که تا به امروز ۷ سرای محله کامل و دراختیار شهروندان است و ۲ سرای محله دیگر در حال ساخت است و در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.
شهردار قرچک گفت: ۱۰ زمین چمن مصنوعی فوتبال آماده شده تا جوانان این منطقه بتوانند در کنار استخر سرپوشیده ولیعصر(عج) از فضاهای خوب موجود استفاده لازم را ببرند.
خرمی شریف افزود: مهمترین خبر خوشی را که می توانیم به شهروندان و حتی ساکنین جنوب شرق استان تهران بدهیم تکمیل فاز چهارم که آخرین فاز کمربندی جنوبی است و با بهره برداری از آن تا کمتر از ۳ ماه دیگر ترافیک سنگین منطقه باقرآباد دیگر آزار دهنده نیست زیرا حجم ماشین های عبوری به کمربندی منتقل خواهد شد.