مسؤول موکب احباب الرضا(ع) ورامین گفت: موکب احباب الرضا(ع) در قالب کمک‌های مؤمنانه ۳ میلیارد و ششصد میلیون ریال هزینه موکب هر ساله اربعین حسینی را صرف نیازمندان دشت ورامین کرد.

به گزارش خبرمعتبر ،سید رضا احمدی مسؤول موکب احباب الرضا(ع)  در ورامین اظهار کرد: هر ساله موکب احباب الرضا(ع) ورامین در کشور عراق به زائران آقا اباعبدالله الحسین علیه السلام خدمت‌رسانی می‌کرد اما امسال به خاطر وضعیت موجود و شرایط نابسامان اقتصادی این خدمت‌رسانی به کمک‌های معیشتی و تهیه لوازم التحریر برای دانش‌آموزان تغییر پیدا کرد.

وی گفت: امسال به مناسبت اربعین حسینی ۱۲۰۰ کارت هدیه ۳۰۰ هزار تومانی، ۳۰۰ بسته لوازم التحریر برای دانش‌آموزان و ۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان شناسایی شده در شهرستان ورامین توزیع خواهد شد.

مسؤول موکب احباب الرضا(ع) افزود: این برنامه از اربعین تا پایان ماه صفر بمدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت.

احمدی ادامه داد: ضمناً ۳۰ هزار عدد ماسک سه لایه پزشکی در  بسته‌بندی‌های ۱۰ عددی بین خانواده‌های نیازمند در این ایام توزیع خواهد شد. 

وی اضافه کرد: همچنین ۷۰۰ بسته لوازم التحریر دانش‌آموزی و ۳ هزار ماسک تهیه شده به مناطق محروم سیستان و بلوچستان ارسال خواهد شد.

به گزارش خبر معتبر، این بسته‌های معیشتی و ماسک‌ها از محل هزینه‌هایی که خیران در سال‌های گذشته برای موکب اربعین انجام می‌دادند انجام گرفته و مابقی اقلام نیز با رایزنی‌هایی تهیه شده است.