نماینده مردم دشت ورامین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گفتگو با وزیر ارتباطات گفت: گزارش اعتراض مردم نسبت به افزایش غیر قانونی تعرفه‌ اینترنت به وزیر رسانده شد.

به گزارش خبر معتبر از ورامین، حسین نوش آبادی در نشست با اصحاب رسانه طی سخنانی با اشاره به اینکه ارزشمندی کار خبر و خبرنگاران تا جایی است که هر کجا که خبرنگاران حاضر هستند و نقش آفرینی می‌کنند، رشد اخبار کذب و شایعات واهی متوقف و شفافیت در جامعه ایجاد می‌شود اظهار داشت: خبرنگاران با انعکاس اخبار دقیق و صحیح و تنویر افکار عمومی، مسئولان را در پیشرفت و توسعه کشور یاری می‌کنند و گامی بلند جهت جلوگیری از شایعه پراکنی بر می‌دارند.

نوش آبادی با اشاره به اینکه امروز در جنگ اراده‌ها خبرنگاران نقش تعیین کننده دارند گفت: دیگر توپ و مسلسل و تانک جایش را به جنگ اراده‌ها، عقیده‌ها و باورها داده است و در این عرصه بدون شک خبرنگاران و رسانه‌ها نقش آفرین هستند.

نماینده مردم شهرستان‌های ورامین پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: صداقت در حرفه خبرنگاری به اصالت کارتان کمک می‌کند زیرا هر کس صادق نباشد در ردیف افراد فاسق قرار می‌گیرد و از پوشش ایمان خارج می‌شود در حالی که اگر خبرنگاری صادق باشد هرگز در مسیر مفسده نخواهد رفت.

وی با اشاره به گفتگو با وزیر ارتباطات بیان داشت: نسبت به افزایش غیرقانونی تعرفه‌های جدید و محدود کردن بسته‌های اینترنت و حذف بسته‌های سه ماه و یک ساله توسط برخی اپراتورها، اعتراض مردم را انتقال داده‌ایم و خواستار بازگشت قیمت‌ها و بسته‌های اینترنتی به حالت قبلی هستیم.

نوش آبادی با اشاره شرایط کرونایی و نیاز دانش آموزان و جامعه دانشگاهی به اینترنت گفت: از وزیر ارتباط خواستیم به طور دقیق و عاجل به این موضوعی رسیدگی شود چرا که برای تقویت آموزش‌های مجازی، نیاز دانش آموزان به اینترنت افزایش پیدا می‌کند و باید هرچه سریع‌تر قیمت‌ها و بسته‌ها به حالت قبل بازگردد تا فشار مالی روی خانواده‌ها کمتر شود.

  • منبع خبر : خبرمعتبر