با هماهنگی اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا توسعه اماکن ورزشی بخش جلیل آباد بزودی وارد فاز عملیاتی خواهد شد.

مصطفی قاسمی بخشدار جلیل آباد در گفتگو با خبرنگار خبر معتبر عنوان داشت: پس از پیگیری های مستمر و ارائه پیشنهاداتی در راستای رشد و توسعه بخش ورزشی روستاهای جلیل آباد، ضمن برگزاری جلسه ای، پیرامون وضعیت واگذاری سالن های ورزشی و همچنین زمین فوتبال جلیل آباد بحث و تبادل نظر شد‌.
قاسمی اظهار داشت: ایجاد خانه های ورزشی در روستاها، جهت سوق دادن جوانان به سمت ورزش و نیز ایجاد روحیه نشاط و سلامتی از جمله اهداف طرح مذکور است که به زودی عملیاتی خواهد شد.
وی گفت: از جمله مصوبات این نشست، در اختیار گذاشتن مکان هایی مسقف به متراژ ۱۰۰ متر از طرف دهیاری ها جهت تجهیز و ساماندهی توسط اداره ورزش بود، که امید است با همکاری ارگان های ذیربط شاهد تسریع روند این واگذاری ها و آماده سازی آنها باشیم.
بخشدار جلیل آباد بیان داشت: تجهیز تیم های ورزشی در رشته های مختلف، راه اندازی و آغاز فعالیت آنها از دیگر دستاورد های شایان ذکر جلسه ی مذکور بود که با اجرایی شدن آن زمینه حضور جوانان و دیگر اقشار جامعه روستایی در اماکن ورزشی میسر خواهد شد.
قاسمی در پایان ضمن تشکر از همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا در پیشبرد اهداف ورزشی جلیل آباد، خواستار حمایت بیش از پیش مسئولین شهرستان جهت به ثمر رسیدن این مهم شد.
گفتنی ست این جلسه با حضور پارسافر رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا، طاهری مسئول نمایندگی دفتر اداره ورزش و جوانان و به میزبانی قاسمی در بخشداری جلیل آباد برگزار شد.

  • نویسنده : معصومه شهبازی
  • منبع خبر : خبرمعتبر