مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به تکمیل ۲۰ هزار واحد مسکن مهر این شهر جدید در دو سال اخیر از تحویل ۱۴ هزار واحد دیگر تا پایان مرداد امسال خبر داد.

به گزارش خبر معتبر از پردیس و  به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سید مهدی هدایت نهایی‌شدن وام هزار میلیارد تومانی را گره‌گشاترین اقدام انجام شده برای تکمیل پروژه‌های مسکن مهر پردیس در سال جاری خواند و گفت: این وام با کمک وزارت راه و شهرسازی و پیگیری‌های قائم‌مقام وزیر در امور مسکن مهر، نهایی و تاکنون ۲۷۵ میلیارد تومان از آن تسهیلات نیز دریافت شده است.

وی دفاع از ردیف‌های اعتباری مسکن مهر پردیس در قانون بودجه و تعریف اختیاراتی برای استفاده از منابع داخلی شرکت عمران را از دیگر مواردی خواند که به تکمیل پروژه‌های مسکن مهر پردیس کمک کرده است و افزود: اگر این ملاحظات انجام نمی‌شد، بدون تردید تکمیل پروژه‌های مسکن مهر پردیس، امسال متوقف می‌شد.

هدایت تعداد واحدهای مسکن مهر تحویل شده به مردم در شهر جدید پردیس را ۴۵ هزار واحد اعلام و عنوان کرد: از مهر ماه ۹۷ تا به امروز ما در شهر جدید پردیس موفق به تکمیل و تحویل ۲۰ هزار واحد مسکن مهر به مردم شده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: با احتساب حدود ۱۴ هزار واحد دیگری که تا اواخر مردادماه افتتاح خواهیم کرد، تعداد واحدهای مسکن مهر تکمیل و تحویل شده در دوره کنونی وزارت راه و شهرسازی به ۳۴ هزار واحد می‌رسد.

  • منبع خبر : خبرمعتبر