رئیس اتاق اصناف شهرستان ری از کشف ۳۰ هزار بطری آب آشامیدنی و مقدار قابل توجهی مواد غذایی فاسد در یک انبار و ۲ واحد صنفی عمده فروشی در ری توسط بازرسین این واحد خبر داد.

به گزارش خبر معتبر ، لطف الله ستاره  رئیس اتاق اصناف شهرستان ری با اشاره به کشف مواد غذایی فاسد در واحد‌های صنفی اظهار داشت: در راستای کسب اطلاعاتی مبنی بر وجود واحدهای عمده فروشی متخلف در شهرستان ری بلافاصله بازرسان این دستگاه به محل اعلام شده مراجعه کرده و در کنار از ۱۲ ساعت یکی از انبارهای نگه داری مواد غذایی را شناسایی کردند.

وی افزود: واحد‌های متخلف اخیرا نسبت به فروش مواد غذایی فاسد شامل روغن، رب، آب آشامیدنی، چای، پنیر، شیر، مواد شوینده، افزوذنی ها، نوشیدنی و غیره به هیئات شهرستان اقدام کردند که با هوشیاری بازرسان شناسایی شده و پرونده تخلفات به مراجع قضائی ارجاع می شود.

ستاره با اشاره به شناسایی یکی از انبارهای مواد غذایی فاسد تاکید کرد: با توجه به حساسیت موضوع به دلیل امتناع مالک انبار از بازرسی با دستور قضائی درب انبار باز و ۳۰ هزار بطری آب آشامیدنی فاسد از این محل کشف و ضبط و انبار پلمب و پرونده به دادگاه بخش کهریزک ارجاع شد.

رئیس اتاق اصناف در پایان خاطرنشان کرد: به منظور جلوگیری از سوءاستفاده برخی از افراد سودجو از شهروندان تقاضا می‌کنیم در صورت مشاهده هر گونه موارد این چنینی موضوع را به مبادی ذی ربط گزارش دهند.