قرچک- دادستان قرچک با بیان این که هفته گذشته سه مورد برخوردقطار با عابر پیاده در قرچک رخ داد، که در هر سه مورد، عابران جان خود را از دست دادند، گفت: در همین خصوص دو راننده قطار بازداشت شدند.

به گزارش خبر معتبر ـ  سعید دوستی نژاد بعد از ظهر دوشنبه در جمع تعدادی از خبرنگاران از وقوع هفت مورد حادثه برخورد قطار با عابران پیاده در قرچک طی یک ماه گذشته خبر داد و افزود: این امر منجر به فوت عابران شده است، از این رو، دادستانی برای تعیین تکلیف وضعیت راه‌آهن و ایستگاه آن، تا تعیین تکلیف نهایی ورود پیدا کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب قرچک وضعیت ایستگاه راه آهن قطار در این شهرستان را نامناسب توصیف کرد و گفت: مردم برای سوار شدن به قطار، مجبورند که بر روی ریل‌ها و حاشیه آن به انتظار بایستند.

وی با بیان اینکه هفته گذشته سه مورد برخورد قطار با عابران پیاده در قرچک رخ داد، که در هر سه مورد، عابران جان خود را از دست دادند، گفت: در خصوص این حوادث دستور بازداشت ۲ راننده قطار صادر شد.

دوستی نژاد خواستار رسیدگی هر چه سریع‌تر مسئولان به وضعیت نامناسب ایستگاه راه اهن در این شهرستان شد و گفت: اجرای پروژه قطار شهری ورامین – قرچک – تهران جزو مصوبات دولت نهم است، که تا کنون و پس از گذشت حدود ۱۲ سال به طور کامل به بهره‌برداری نرسیده است.