مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین گفت: در پی نفود آب زیر ۵ واحد مسکونی در یک کوچه، کلیه این واحدهای مسکونی تخلیه و کوچه مسدود شد.

به گزارش خبر گزاری خبر معتبر از ورامین، محسن پارسا، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان ورامین گفت: در پی اعلام شهروندان مبنی بر نشست زمین در کوچه امید خیابان دانشگاه آزاد ورامین، عوامل امدادی سریعا به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی صورت گرفته مشخص شد که به دلیل ترکیدگی لوله آب و نفوذ به زیر ساختمان‌ها، زمین نشست کرده و هر آن امکان تخریب ساختمان‌ها وجود دارد.

پارسا گفت: با توجه به احتمال ریزش ساختمان‌ها و بروز خسارت جانی، ۵ واحد مسکونی مستقر در این کوچه تخلیه و ورودی آن نیز مسدود شد.

وی افزود: ساکناین این منازل در خانه اقوام و خویشاوندان اسکان داده شدند.

وی تصریح کرد: خسارت وارد شده به تعدادی از این واحدهای مسکونی به حدی است که قابلیت سکونت در آن وجود ندارد و این واحدها باید تخریب و نوسازی شوند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین اظهار کرد: هم اکنون بنر اطلاع‌رسانی در ورودی این کوچه نصب شده و از ساکنان خواسته شده تا به دلیل احتمال ریزش ساختمان‌ها، از ورود به منازل خودداری کنند.

  • منبع خبر : ایرنا