مدیر برق منطقه‌ای شهرستان قرچک گفت: سال گذشته نصب ۹۹ ترانس در محل‌های مختلف شهرستان برای همسازی و ایجاد توازون انجام شده تا در حوزه خانگی و صنعت مشکلی به وجود نیاید.

به گزارش خبرمعتبر از قرچک، مجید خانی مدیر برق منطقه برق شهرستان قرچک، در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، اظهار کرد: در سال گذشته ۶۵ ترانس برق در بخش عمومی شهرستان برای ایجاد توازن نصب شده است.

وی ادامه داد: در سال گذشته در شهرستان قرچک  ۲ هزار و ۳۳۶ اشتراک به مشترکان ما اضافه شده و در سال جاری و پنج ماه اول سال یک‌هزار و ۷۵۰ اشتراک اضافه شده است که اضافه شدن مشترکان باعث افزایش مصرف می‌شود.

مدیر برق منطقه‌ای قرچک در خصوص نصب ترانس در منطقه افزود: نصب ترانس در محل‌های مختلف شهرستان در راستای اقدامات زیر ساختی انجام می‌شود و در حوزه خانگی و صنعت مشکلی بوجود نمی‌آید و در سال گذشته و امسال ۹۹ ترانس برق نصب شده است.

خانی تصریح کرد: در هزینه‌های عمرانی مدیریت برق منطقه ۹ میلیارد ۸۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی خاطرنشان کرد: تعداد خاموشی‌هایی که در سال ۹۸ داشتیم ۶ هزار و ۳۰۹ مورد یک تا ۹۰ دقیقه‌ای بوده که میانگین خاموشی صورت گرفته در شهرستان قرچک ۲۳ دقیقه بوده است.

مدیر برق منطقه‌ای قرچک اضافه کرد: در سال قبل ۱۲ درصد رشد  افزایش مصرف داشتیم و با توجه به خرید و فروش‌های انجام گرفته در ۵ ماهه اول سال  ۸ درصد نیز به میزان  مصرف اضافه شده است.

خانی یادآور شد: در شهرستان قرچک ۱۱۶ هزار مشترک داریم که از مدیریت برق منطقه خدمات دریافت می‌کنند و هدف اصلی خدمات رسانی به مردم است.

وی افزود: در راستای خدمت رسانی به مردم در ۵ ماه اخیر متأسفانه ۱۰ نفر از پرسنل مدیریت برق منطقه مبتلا به بیماری ویروس کوید ۱۹ شدند ولی خدمات رسانی به مردم کم نشده است و با توجه به موضوعات مطرح شده با حجم کار و انتقال انرژی، رضایت‌مندی نسبی در بین مشترکان به وجود آوردیم.

  • منبع خبر : خبرمعتبر