رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین گفت‍: برای رفع مشکلات صنوف تمام قد ایستاده ایم.

به گزارش خبرگزاری خبر معتبر از ورامین، سیدعباس میری رییس اتاق اصناف شهرستان ورامین در جمع اهالی رسانه و با تبریک به مناسبت فرا رسیدن روزخبرنگار اظهار داشت: مشکلاتی در صنف های مختلف وجود دارد که برخی از آن به مغازه دار بر نمیگردد و موارد به صاحبان صنایع و کارخانه ها مربوط میشود.
وی گفت: در زمان کرونا اتاق اصناف ورامین در بین شهرستانهای استان_تهران بهترین عملکرد را از خود بجا گذاشت. قولهای نافرجام دولت جهت حمایت از مشاغل آسیب دیده بر معضلات افزود و وعده های واگذاری تسهیلات به سرانجام نرسید که این خود حاشیه هایی بدنبال داشت.
میری اظهار داشت: بنده بعنوان حامی کسبه ، تمام توانم را برای رفع معضلات بکار خواهم برد ؛ چراکه این قشر بیشترین آسیب را در طول ۶ ماه گذشته به خود دیده اند و برهمین حسب جهت برچیدن مشکلات صنوف با همکارانم آنچه در توانمان میباشد را بکار خواهیم گرفت و در برابر ناملایمتی ها تمام قد ایستاده ایم.

وی عنوان داشت: اتاق_اصناف در تمامی مراسم های ملی و مذهبی دوشادوش مسوولان دیگر حرکت کرد و در حد توان به ارائه نیازها و کمک ها لبیک گفت. تمام اتحادیه ها ، کمیته رسیدگی به شکایات دارند و موظفند به درخواست مردم پاسخ دهند ، حتی معترضان در صورت عدم رسیدگی اتحادیه ها میتوانند با مراجعه به واحد رسیدگی به شکایات اتاق اصناف ورامین در کمترین زمان ممکن به خواسته خود جامه عمل بپوشانند.

ابوطالب شیرکوند، اکبر رمضانپور ، سید محمود میرحسینی و اکبر روستاییان در این نشست بعنوان اعضاء هیات رئیسه اتاق اصناف با تقدیر از جامعه_خبر به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

  • منبع خبر : خبرمعتبر